Utesňujúci prostriedok na pätku pneumatiky REDATS 1l, 08-01-21

Kód: 4745
Značka: Redats
€17,20 €14,20 bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
5.3.2021

Tesniaci prostriedok REDATS sa používa k utesneniu pätky pneumatiky v bode kontaktu s ráfikom..

Detailné informácie

Podrobný popis

Odstraňuje netesnosti
Tesniaci prostriedok sa používa k odstraneniu netesností v pätke pneumatiky spôsobenej starnutím a poškodením gumy. Po rozprestrení v dôsledku odparovania kvapalnej konzistencie sae vytvorí guma, ktorá vytvára účinné utesnenie medzi ráfikom a pätkou pneumatiky. Prípravok naviac chráni  pneumatiku proti kĺznutiu vzhľadom k ráfiku, čo má vplyv na bezpečnosť a pohodlie pri jazde.

Jednoduchá aplikácia
Tesniacu hmotu je možné použiť prakticky vo všetkých podmienkach, k jej naneseniu na pryžovú štruktúru je potrebné použiť iba štetec. Ráfik kolesa by mal byť pred použitím dôkladne očistený a vysušený. Pneumatiku namontujte ihneď po aplikácii. Cca po 15 minutách změs stuhne a koleso je pripravená k prevádzke.

Univerzálne použitie
Produkt je možné používať ako pre kolesá osobných a nákladných automobilov, tak aj pre priemyselné pneumatiky. Univerzálna štruktúra tesniaceho materiálu umožňuje obnoviť štruktúru prakticky akejkoľvek pneumatiky bez ohľadu na jej účel! Okrem toho je možné prípravok použiť k plneniu netesných bezdušových ventilov v ráfikoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: