Prášok na vyvažovanie kolies EQUAL B 285g

Kód: 4109
Značka: Redats
€19,30 €16 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.1.2022

vyvažovací prášok pre nákladné autá EQUAL B 285g

Detailné informácie

Podrobný popis

EQUAL vyvažovací prášok

EQUAL je suchý polymerový granulát určený na vyvažovanie pneumatík pre nákladné vozidlá, priemyslové vozidlá a autobusy. Zvyšuje komfort jazdy znížením vibrácií. Dynamické vyváženie kolies znižuje opotrebenie behúňa a tým zvyšuje životnosť pneumatiky.

Prášky EQUAL znamenajú vyvažovanie kolies bez použitia vyvažovača!

Hlavná aplikácia:

  • vyvažovanie hliníkových kolies,
  • vyvažovanie všetkých kolies kamiónu (pohon, náves),
  • verejná doprava - nehrozí riziko pádu váhy na obrubník,
  • stavebné vozidlá pohybujúce sa v bažinatom teréne.

Použitie:

EQUAL sa voľne pohybuje vo vnútri kolesa a neustále sa prispôsobuje meniacim sa podmienkam vozovky. Pri zaparkovaní leží granulát voľne na spodnej strane pneumatiky, keď sa vozidlo naštartuje, v dôsledku odstredivých síl sa granulát rozpadne, vyrovnáva zmeny radiálnych síl, znižuje vibrácie a podváženie kolesa.

Granule EQUAL nie sú hygroskopické - nelepia sa na pneumatiku alebo ráfik. Je neutrálny voči butylové vrstve pneumatiky a nepoškodzuje životné prostredie.

Dávkovanie:

Dávkovanie sa vykonáva na základe dostupnej tabuľky rozmerov pneumatík a hmotnosti peliet, výberom vhodného množstva peliet pre veľkosť pneumatiky. Pri montáži pneumatiky na ráfik vložte do pneumatiky uzavreté vrece granúl. Potom sa vďaka perforácii vaku granulát automaticky uvoľní vo vnútri pneumatiky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: