Oceľové závažia pre plechové disky FIVESTARS 15g - 100 ks

Kód: 3992
Značka: FIVESTARS
€10,20 €8,40 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2021

Oceľové závažia pre vyvažovanie plechových diskov FIVESTARS 15g - 100 ks

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavné vlastnosti závaží FIVESTARS:

  • Široké použitie -  Sú vhodné pre všetky typy oceľových ráfikov. Okrem toho ich možno použiť pre kolesá na dodávkach nebo terénnych vozidlách. Oceľové závažia je možné používať v celej Európskej únii.
  • Dokonalý povrch - Presnosť každej hmotnosti obsiahnutej v prezentovanej sade zaisťuje dokonalé vyváženie každého kolesa a tak spoľahlivo kompenzuje dynamickú nevyváženosť - nemusíte strácať čas opätovným vyvažovaním. Dôležité je, že závažia FIVESTARS dosahujú najvyššiu kvalitu spracovania.
  • Odolnosť proti zlým podmienkam - Závažia na kolesách automobilov jazdiacich na slovenských cestách sú vystavené skutočne nepriaznivým podmienkam. Oceľové závažia od FIVESTARS splňujú najvyššie očakávania odolnosti voči zlým podmienkam - ďalší zinkový povlak znamená, že závažia nebudú korodovať ani pri jazde na silne solených cestách. Držadlo závažia vyrobené z odolných materiálov sa naviac neohýba ani pri intenzívnom používaní.
  • Ľahká montáž - Vďaka presnej konštrukcii umožňujú uvedené závažia veľmi ľahkú montáž na ráfik - nehrozí nepresné uloženie.

 

Technické údaje produktu:
Určené pre: plechové (oceľové) disky
Hmotnosť kusu: 15g
Počet kusov: 100 
Materiál: oceľ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: